امیر ارسلان مطهری

ارسلان مطهری

ارسلان مطهری متولد 19 اسفند 1371 در گرمسار است، او با قد 180 سانتی در پست مهاجم برای باشگاه بزرگ استقلال بازی میکند، و صاحب پیراهن 72 است، به گفته خودش او از کودکی استقلالی بوده است. البته هروقتم رو بروی استقلال گلزنی می کرد هیچ وقت خوشحالی نمی کرد.

ارسلان مطهری در نقلو انتقالات نیم فصل از باشگاه ذوب اهن به استقلال امد، او در اولین بازی خود برای استقلال در مقابل الریان دبل کرد که البته در دقیقه هفتاد و به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، از اون روز به بعد ارسلان مطهری به گیتاریست معروف شد در هربازی که گل می زند این گیتار ارسلان است که به آواز راه می افتد او در اولین سابقه دربی خود با دوگل فقط در حال گیتار زدن بود.

ارسلان مطهری سابقه بازی در تیم های، نفت تهران، پارس جنوبی جم، تراکتور سازی تبریز، صحم عمان، ذوب آهن اصفهان و باشگاه بزرگ استقلال ، او همچنین در تیم ملی امید و نوجوانان کشور فعالیت و بازی داشته و گل های زیادی به ثمر رسانده است، او حتی در سال 2015 توسط کارلوس کیروش به اردوی تیم ملی دعوت شد.

او در کنار شیخ دیاباته و مهدی قایدی خط حمله فوق اتشین استقلال در فصل پیش را رقم زده بودند و سر هم 36 گل فقط در لیگ به ثمر رساندند.

رفاقت ارسلان با محمد دانشگر از زمان بازی در نفت تهران تا الان ادامه داشته که بخاطر همین موضوع دعوا های زیادی از این بازیکنان در کنار هم دیده ایم.

افتخارات

1.جام حذفی فوتبال ایران با نفت تهران96_95

2.نائب قهرمانی لیگ برتر ایران با استقلال99_98

3.نائب قهرمان جام حذفی ایران با استقلال 99_98

4.قهرمانی زیر 23 ساله های ایران در غرب اسیا 2015

فردی

1.بهترین مهاجم غرب آسیا 2020

2.بهترین بازیکن قهرمانی فوتبال غرب زیر 23 ساله های اسیا 2015

3.پدیده لیگ برتر فوتبال ایران 94_93

خوشحالی ارسلان بعد گل در دربی در کنار کاپیتان دلها

2 thoughts on “امیر ارسلان مطهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *