تمامی اتفاقات و حواشی بازی استقلال و گل گهر سیرجان.

در یک رقابت فوق العاده در هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران در زمین فوتبال امام علی سیرجان، شاگردان محمود فکری دو بر یک شاگردان امیر قلعه نویی را درسیرجان مغلوب کردند و جدال صدر نشینان را پیروز شدند، و استقلال بعد این بازی به صدر بازگشت.

استقلال محمود فکری بعد از مساوی مقابل ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر، توسط بعضی از هواداران مورد انتقاد و توسط بعضی دیگر از هواداران به صورت جدی و کامل حمایت شد، و بازی استقلال و گل گهر اولین فینال زود رس لیگ بود.

محمود فکری و شاگردانش برای کم کردن این انتقاد ها و از بین بردن فشار، و همچنین کسب حمایت بیشتر بیشتر از هواداران نیاز به برد در این بازی سخت را داشت، استقلال کار بسیار سختی در سیرجان مقابل گل گهر داشت زیرا گل گهر امسال یکی از مدعیان قهرمانی می باشد و عملکردش از خیلی از تیم های مدعی پارسال بهتر است.

یکی از دلایل انتقاد هواداران به محمود فکری تاکتیک خنثی و ضد حمله ای او است. اما محمود فکری در نیمه اول بازی با گل گهر ترکیب استقلال را هجومی کرد که این باعث ایجاد دو گل توسط وریا غفوری، از روی نقطه پنالتی و مهدی قایدی که بایک حرکت زیبا توپ را وارد دروازه حقیقی کرد. همچنین کسب دو پنالتی که یکی از آنان توسط وریا غفوری تبدیل به گل و دیگری هم توسط خود وریا وارد دروازه حقیقی شد. در نیمه دوم محمود فکری تاکتیک را عوض کرده و به حالت کارخانه یا به قولی از حالت گواردیولایی خارج و به حالت مورینیویی روی آورد و روی به دفاع و ضد حمله آورد.

این فضا برای گل گهری ها فراهم شد تا آنان رو به حملات گسترده بیاورند که در آخر با درخشش محمد رشید مظاهری و پنالتیی که احمد زنده روح وارد دروازه استقلال کرد، این نبرد با نتیجه دو یک به پایان رسید.

بعد از پایان این رقابت امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر اینگونه از کادر استقلال حمایت کرد وپاسخ یکسری افراد را داد و همچنین از رشید مظاهری هم تمجید کرد؛

امیر قلعه نویی در حال خوش و بش با کاپیتان استقلال

به آقایان فکری و مظلومی و کادرشان تبریک می گویم. شما نیمکت استقلال را ببینید. آقای مظلومی یک قهرمانی آسیا و یک نائب قهرمانی در یک سال دارد. در یک سال استقلال دو بار به فینال رفت. صمد مرفاوی که گلزن قهرمانی فینال است. اینکه کری می خوانند باید به یک سری مسائل پاسخ بدهم. آقای فکری که رکورددار بازی دربی است. اینکه حالا کری می خوانند، نه. محمود فکری فرزند استقلال است و زحمات زیادی در دوران بازیگری و الان کشیده. ما علاقه به استقلال داریم ولی جایی که مسوولیت داریم آنجا برای ما اولویت دارد. ما الان باید دو روز استراحت کنیم و با ریکاوری مناسب آماده بازی های بعدی شویم.

 می توانستیم حداقل این بازی را مساوی کنیم. به تیم استقلال بابت برد تبریک می گویم و از بچه هایم هم بابت نمایش زیبایی که در نیمه دوم داشتند، تشکر می کنم. فکر می کنم این سه امتیاز را رشید از ما گرفت. ما موقعیت های زیادی داشتیم، مخصوصا در دقایق پایانی. بالاخره این هم جزیی از بازی است و وقتی به آن شکل تا دقیقه 6 شرایط تیم بهم می ریزد، باید از بچه ها بابت نمایشی که در نیمه دوم داشتند تشکر کرد.

بعد از پایان کنفرانس خبری امیر قلعه نوییمحمود فکری سرمربی استقلال برای حمایت از بازیکنان، از هواداران در خواست کرد؛

محمود خان فکری در کنار خط

جا دارد از تک تک بازیکنانم بابت نمایشی که داشتند تشکر کنم. چیزی که از بازیکنانم انتظار دارم همین شکل است و تیم شکل وقاعی خود را پیدا می‌کند و امیدوارم بازی به بازی این روند را ادامه دهیم و هم امتیاز بگیریم و هم بازی خوبی ارائه دهیم. در نیمه اول شاید بار فنی بیشتر بود، اما در نیمه دوم با توجه به اینکه ما می‌خواستیم گل را حفظ کنیم، به ضدحملات فکر می‌کردیم و گل گهر هم برای گل می‌جنگید، کیفیت کاهش پیدا کرد و استرس بالا رفت، اما خدا را شکر که توانستیم به سه امتیاز برسیم و از این بابت خوشحال هستم.

خواسته‌ای که از هواداران دارم؛ این بازیکنان، بازیکنان واقعا باشرف، با آبرویی و پرتلاش هستند. اگر حرفی و بی‌احترامی، انتقادی هست بر سر من فریاد بزنند و خودشان را خالی کنند، اما خواهشی که دارم به بازیکنانم کاری نداشته باشند و به آنها روحیه بدهند و اجازه دهند تمرکز داشته باشند تا ان‌شاالله با روحیه و تمرکز بیشتر، تعصب بیشتر پیگیر بازی ها شوند و ان‌شاالله بازی های بهتری هم به نمایش بگذارند و چیزی که حق استقلال است را به آن برسند.

استقلال پله اول را برای قهرمانی گام نهاد، اگر سه حریف آینده را که شامل آلمینیوم، پیروزی و تراکتور را شکست دهد امید ها برای قهرمانی استقلال چندین برابر خواهد شد💙💙💙

👑💙به امید قهرمانی تاج کبیر در این فصل لیگ برتر ایران و آسیا💙👑

3 thoughts on “تمامی اتفاقات و حواشی بازی استقلال و گل گهر سیرجان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *